Accessability Links
Робочий на стрічкову пилку по металу
Код вакансії: 7.654
Вакансія закрита: 15/03
Зарплатня: 29501 ₴, 1135 $, 1001 €, 4215 złoty

Польська фірма, яка має підряди в Естонії. Обов'язкова реєстрація працівника в міграційній службі Естонії. Офіційне працевлаштування на Польську фірму, Umowa o pracę, оформлення та підписання робочого контракту відбувається в Польщі.

Обов'язки: робота з стрічковою пилкою по металу, вирізати куточки, таври

Робоча зміна: перший повний місяць - випробувальний. На цей період графік - 5 днів на тиждень (субота, неділя - вихідний). В цілому перший місяць робочих годин 160-200. Якщо працівник проходить випробувальний період, то з другого місяця є можливість працювати до 300 годин в місяць (субота - робоча).

Досвід роботи: від півроку

Вимоги: відповідальність, уважність, бажання працювати

Умови працевлаштування: дійсна віза від 3,5 місяців (польська робоча) - компанія допомагає в оформленні документів на візу

Зарплатня: 4,5 євро за годину (нетто) - перший місяць. З другого місяця, якщо працівник хороший і його переводять на інший графік роботи - 5 євро за годину (нетто). Заробітна плата сплачується 1 раз на місяць з 10 по 15 число за попередній місяць

Житло: надається безкоштовно

Додатково: з собою мати робочий одяг і взуття з металевими вставками, постільну білизну та кухонне приладдя. А також 100-150 євро на продукти харчування на місяць.

Примітка: оскільки робота в митній зоні, то просто приїхати і працювати без належного оформлення не можна. Для роботи на цій вакансії необхідно:
1. готове запрошення від нашої компанії
2. підписання документів в Польщі (місто Каліш)
3. по приїзду в Таллінн обов'язкова співбесіда
4. необхідно почекати поки будуть готові всі документи на доступ до митної зони (це може зайняти 5-10 днів)

Місто: Tallinn(Таллінн)

Додаткові вимоги:
Стать: Чоловік
Вік: 25-55 років

Корисна інформація: