Accessability Links
Помічник на установку алюмінієвих вікон
Код вакансії: 7.645
Вакансія закрита: 20/02
Зарплатня: 29520 ₴, 1051 $, 901 €, 3834 złoty

Польська фірма, яка має підряди в Естонії. Обов'язкова реєстрація працівника в міграційній службі Естонії. Офіційне працевлаштування на Польську фірму, Umowa o pracę, оформлення та підписання робочого контракту відбувається в Польщі.

Обов'язки: допомагати майстру при установці вікон. Нічого важкого носити не потрібно - якщо вікно велике, то задіюється техніка. Головна вимога: акуратність і старанність (дорогі склопакети, працювати потрібно дуже обережно і акуратно), вміння користуватися викруткою і електроінструментами. Іноді потрібно зробити демонтаж старих вікон.

Робоча зміна: з понеділка по п'ятницю - 8-10 годин (залежить від необхідності), іноді суботу 6-8 годин

Досвід роботи: бажаний досвід роботи від 0,5 року

Умови працевлаштування: дійсна віза від 3х місяців (польська робоча) - компанія допомагає в оформленні документів на візу

Зарплатня: 4 євро на годину. Заробітна плата сплачується 1 раз на місяць з 15 по 20 число за попередній місяць

Житло: надається, як правило 2-3-х кімнатні квартири. Розраховано на 3 людини в кімнаті. Вартість проживання - до 100 євро (вираховують із зарплати)

Додатково: з собою мати робочий одяг і взуття з металевими вставками, постільну білизну та кухонне приладдя. А також 100-150 євро на продукти харчування на місяць.

Примітка:  Для роботи на цій вакансії необхідно:
1. готове запрошення від нашої компанії
2. підписання документів в Польщі (місто Каліш)

Місто: Tallinn(Таллінн)

Додаткові вимоги:
Стать: Чоловік
Вік: 25-50 років

Корисна інформація: