Accessability Links
Ми вам допоможемо Ви можете зробити самостійно
Біо чи звичайни закордонний паспорт? Рекомендуємо прочитати статтю
Запрошення

Ми допоможемо Вам отримати офіційне запрошення від роботодавця в короткий термін, без витрат часу і сил з Вашого боку.

Роботодавцю потрібно досить багато часу щоб зареєструвати запрошення в місцевій адміністрації - є прийомні і не прийомні дні та години, потім потрібно знайти час і можливість передати це запрошення в Україну. Ми позбавимо Вас від хвилювань і довгих очікувань.

Процес отримання робочої візи починається з отримання офіційного запрошення від роботодавця. Ви можете самостійно в інтернеті знайти Ваші вакансії на сайтах прямих роботодавців і, виславши своє резюме і отримавши підтвердження від роботодавця що Ви будете прийняті їм на роботу, здзвонитися з ним і отримати від нього офіційне запрошення (за польським законодавством запрошення робиться до 14 днів + час для передачі вам оригіналу запрошення). Для цього роботодавець повинен бути згоден почекати Вас як працівника близько півтора місяців, поки буде оформлятися Ваша робоча віза.
Візовий збір Ми підкажемо де знаходиться візовий центр Польщі, в якому банку треба сплатити, які документи треба заповнити, на що звернути увагу і що обов'язково перевірити. Сплачуєте візовий збір 18 євро.
Страховка "Емплой Україна" має право укладати договори страхування від імені та на користь "ПЗУ Україна". Ви можете самостійно оформити страховий медичний поліс у страховій компанії.
Заповнити анкету Ми заповнимо за Вас Анкету до Візового Центру (оскільки від правильності Заповнення анкети Залежить рішення Візового Центру Видати або не видати Вам візу - бажано, щоб це робили люди, Які займаються ЦИМ НЕ перший день), перевіримо наявність всіх необхідних документів. Маючи на руках оригінал (обов'язково ОРИГІНАЛ) запрошення, квитанції про оплату візового збору - можете спробувати самостійно заповнити Анкету для Візового Центру і зібрати всі необхідні документи для подачі у візовий центр (Деякі Візові Центри приймають анкети тільки через спеціальні Інтернет-ресурси, що одночасно може бути і реєстрацією на подачу документів.)
Записатися на подачу до візового центру _ У разі, якщо документи подаються до Візового Центру, який приймає їх до розгляду виключно за попереднім записом, необхідно призначити дату і час подачі.
Подати документи у візовий центр Наш менеджер відправить Вам підготовлені документи, які Вам потрібно віднести у візовий центр, детально проконсультує, Вам залишиться лише здати їх. У призначений час прийти до Візового Центру з пакетом необхідних документів. У Візовому Центрі Вас зустріне працівник, який має перелік заявників, зареєстрованих на подачу документів в цей день. При пред'явленні закордонного паспорта, на який був здійснений запис, співробітник пропустить Вас і видасть талон на електронну чергу. У порядку електронної черги Ви пройдете до вікна прийому документів і, після попередньої їх перевірки, у Вас їх приймуть.
Підібрати вакансію І знову час і сили. Якщо Ви надасте нам можливість допомогти Вам у підборі вакансії – Вам потрібно лише надіслати до нас своє резюме в розгорнутому вигляді. Ми перекладемо Ваше резюме на мову роботодавця, надішлимо його в кілька підприємств, проведимо перемовини з роботодавцями для отримання кращих умов праці і кращої заробітної плати (в залежності від Вашої кваліфікації і досвіду роботи) і в підсумку даємо на Ваш розгляд кілька вакансій, за якими Вам запропонували кращі умови. Коли віза вже у Вас на руках - тепер саме час підібрати собі роботу. У мережі інтернет дуже багато пропозицій, Ви можете спробувати самі зорієнтуватися в цьому різноманітті вакансій. Ваше завдання - скласти розгорнуте резюме, яке зацікавить роботодавця, відправити його ймовірному роботодавцю і чекати відповідь. Проблема може полягати в тому, що резюме потрібно складати на мові роботодавця. І коли розглянуть Ваше резюме - теж не відомо.
Дорога до місця роботи. Є ще одна частина дій для того, щоб Ви вже могли приступити до роботи - дорога до роботодавця.

Залежно від Вашого регіону проживання ми Вам допоможемо скласти маршрут пересування до потрібного Вам міста, придбати квитки за більш дешевшою ціною, домовитись щоб Вас зустріли, допомогли з поселенням, а також проведемо консультацію з правилами перетину кордону.

Якщо ви впоралися з усіма вищезгаданими пунктами і отримали підтвердження від роботодавця, що Ви підходите на цікаву для Вас вакансію та він Вас чекає в певний день для працевлаштування, залишилося трохи - дістатися до місця роботи. Вам потрібно придбати квитки, зібрати всі необхідні речі і найголовніше - перетнути кордон, вірно відповідаючи на питання прикордонників.
Вартість

100€

безкоштовно
Помилка (#32)

Помилка (#32)

Виникла внутрішня помилка сервера.

Упссс, сторінка не існує, можливо у Вас застарілий лінк і ми вже закрили дану вакансію.